Громадський простір
Дунайського регіону

Громадський простір Дунайського регіону

Сайт створено в рамках проекту „Інформування та активізація участі громадськості у формуванні Національного плану дій щодо Європейської стратегії для Дунайського регіону”. Проект фінансується Міжнародним фондом "Відродження" .

Проект “Інформування й активізація участі громадськості у формуванні Національного плану дій щодо Європейської стратегії для Дунайського регіону” здійснює МБО “Екологія-Право-Людина” спільно з Громадською експертною радою при Українській частині комітету Україна-ЄС за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Останні новини

Встреча по созданию Украинской сети Дунайского форума гражданского общества

24/02/2015 Категорія: Новини
Переглядів: 1189

3 марта 2014 года состоялась встреча по созданию Украинской сети Дунайского форума гражданского общества, на которой обсуждались Концепция сети, Стратегия коммуникации, а также были согласованы принципы и механизмы функционирования Украинской сети ДФГО.Во встрече приняли участие Президент Дунайского форума Гражданского общества Штефан Аугуст Лютгенау и Вице-президент Дунайского форума Гражданского общества Даниела Стойкович-Йованович

Далі...

Содействие созданию Украинской сети Дунайского форума гражданского общества

21/05/2014 Категорія: Новини
Переглядів: 1246

Продолжительность проекта: 11 месяцев.

Проект направлен на объединение украинских организаций гражданского общества, заинтересованных в создании условий для активной реализации Стратегии ЕС для Дунайского региона, в рамках Дунайского форума гражданского общества, создание украинской сети Дунайского форума гражданского общества, усиление экспертной поддержки процесса активизации участия Украины в реализации ЕС Дунайской стратегии,укрепление сотрудничества между украинскими организациями гражданского общества и правительственными структурами, ответственными за координацию реализации ДС в Украине, для создания действенных механизмов реализации ДС в украинской части Дунайского региона.

Далі...

Європейська комісія стане членом Дунайської комісії

24/02/2014 Категорія: Новини
Переглядів: 1047

Генеральний директор Дунайської комісії Петар Маргіч заявив, що Європейська комісія увійде до складу Дунайської комісії після повної модифікації Белградської конвенції 1948 року.Про це він сказав на конференції Дунайської комісії в Будапешті, повідомляє угорське інформагентство МТІ."В найближчі місяці буде завершено повне оновлення Белградської конвенції, яка є основоположним документом Дунайської комісії. Після затвердження нової конвенції Європейська комісія, яка тепер бере участь в об'єднанні в якості спостерігача,увійде до складу організації", - сказав Маргіч.

Далі...

Одессит Сергей Гриневецкий: превратить Дунайский регион в сферу устойчивого и динамичного развития

24/02/2014 Категорія: Новини
Переглядів: 1011

12 июля на Первой конференции парламентариев стран Дунайского региона (г.Ульм-на-Дунае, ФРГ) глава украинской парламентской делегации, народный депутат Украины Сергей Гриневецкий акцентировал внимание на том, что Украине следует активизировать участие в совместных с соседними странами проектах градостроительного развития трансграничных регионов.

Далі...

Дунайська стратегія, ЄС та розвиток країн Придунав'я

03/01/2014 Категорія: Новини
Переглядів: 1192

Офіційний Бухарест вважає, що Стратегія Євросоюзу з розвитку Дунайськогорегіону повинна сприяти прискоренню наближення країн Західних Балкан,України і Р.Молдова до європейського співтовариства.

Дунайська стратегія, ЄС та розвиток країн Придунав'я

28-29 жовтня у Бухаресті пройшов 2-й щорічний Форум Стратегії Євросоюзу для Дунайського регіону, організований Урядом Румунії у співпраці з Європейською комісією.

Далі...

Друга Генеральна Асамблея Дунайського Форуму громадянського суспільства

31/12/2013 Категорія: Новини
Переглядів: 1080

 
 
25 вересня у прикордонному місті Болгарії,м.Русе, відбулася Друга Генеральна Асамблея Дунайського Форуму громадянського суспільства, що проходив у рамках Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону. Міжнародний захід відбувся у приміщенні мерії міста Русе.У Форумі взяли участь близько 30 представників громадського сектору із шести країн Дунайського басейну.

Далі...

Стартував міжнародний форум «Дунайська синергія»

30/12/2013 Категорія: Новини
Переглядів: 1089

31 жовтня в Одесі стартував міжнародний діловий форум «Дунайська синергія».

У ході форуму планується обговорити пріоритетні можливості в розвитку бізнес-середовища придунайського регіону. У заході беруть участь керівники профільних міністерств, представники бізнесу з країн Дунайського басейну, а саме з Німеччини, Австрії, Угорщини, Словаччини, Хорватії, Сербії, Болгарії, Румунії, Молдови та України.

Далі...